Włodzimierz Sobecki

This was published in the following publications on 20.11.2020:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem żegnamy zmarłego 17 listopada 2020 roku
Włodzimierza Sobeckiego

wieloletniego Członka Zarządu Oddziału Bydgoskiego
Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
życzliwego Kolegę i Przyjaciela,
uhonorowanego wieloma godnościami i odznaczeniami,
m.in. Godnością Zasłużonego Seniora SEP, Szafirową Odznaką Honorową SEP,
Złotą Odznaką Honorową NOT, Medalem 100-lecia SEP.

Pogrzeb śp. Włodzimierza Sobeckiego odbędzie się 21 listopada 2020 roku
o godzinie 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają

Koleżanki i Koledzy z Oddziału Bydgoskiego SEP

Beach

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Włodzimierza Sobeckiego
niezwykle zaangażowanego i oddanego
członka i byłego Prezydenta Klubu ROTARY Bydgoszcz
Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia
przyjaciele z Klubu ROTARY Bydgoszcz

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 17 listopada 2020 r. zmarł

ś+p
Włodzimierz Sobecki

Pogrzeb odbędzie się 21 listopada 2020 r. (sobota)
o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym
przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Drogi Włodku, dziękuję Ci za Twoją życzliwość i pomoc. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Maciej Domżalski


5yrs

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Amen

HF


5yrs

W imieniu społeczności Zespołu Szkół Elektrycznych składam kondolencje Rodzinie zmarłego Włodzimierza Sobeckiego. Pan Włodzimierz był człowiekiem Renesansu - znawcą kultury, techniki oraz osobą wspierającą edukację w zakresie elektroenergetyki. Swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem wspierał kształcenie w branży, w której był mistrzem. Za to wszystko dziękujemy. Wiesława Sraga Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy

Wieslawa SRAGA


5yrs

Image chosen by user
Nie zapomnimy Cię Włodku...

Mąkowscy z Emilii Plater


5yrs

Przykro nam, że nie ma już Włodek. Stasiu i ja bardzo miło wspominamy spędzony z nim czas, kiedy przyjechaliśmy do Polski z Australii, aby odkryć nasze korzenie. Jego energia, ciepło, humor, hojność i miłość na zawsze pozostaną w naszych sercach i umysłach. Powiedziałem mamie (Wala Sobecki), a ona też przypomniała sobie wiele szczęśliwych chwil, które spędzili razem. Wlodeck zmienił życie tak wielu ludzi. Jesteśmy wdzięczni za spędzenie z nim czasu i wspomnień, które możemy cenić. Kondolencje dla całej rodziny. Jola i Stasiu Jeziorańscy Wala, Kaziu i Annia Sobecki

Jolanta i Stanislaw Jezioranski i Wala, Kaziu i Annia Sobecki


5yrs

End of content

No more pages to load