Jadwiga Dobek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2022
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 7 stycznia 2022 r. zasnęła w Bogu
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia

ś+p
Jadwiga Dobek

z domu Gwincińska
lat 84
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się
dnia 15 stycznia 2022 r. o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy – Jary.
Modlitwa różańcowa rozpocznie się pół godziny wcześniej.
W żalu pogrążone

Dzieci z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cztery lata to nie jest czas, który leczy. To tylko miara ciszy, jaka zapadła po kimś, kto był stały jak mur nośny domu. Jadwiga Dobek nie potrzebowała wielkich słów ani pomników za życia – wystarczała jej obecność, konkret, porządek rzeczy. Była z tych ludzi, którzy nie robią hałasu, a gdy ich zabraknie – wszystko zaczyna skrzypieć. Pamięć o niej nie jest sentymentalna. Jest jak klucz do drzwi, których już nikt tak samo nie otworzy. Nie zabrała ze sobą recepty na życie. Zostawiła przykład. A przykład jest cięższy niż wspomnienie. Dziś nie wołamy – wróć. Dziś mówimy jasno: byłaś, znaczyłaś, jesteś pamiętana. AF

AF


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I jeszcze chwila zadumy, Cichutko postoję przy Tobie. Wciąż czuję Twoją obecność I chcę Cię zatrzymać przy sobie. Jeszcze pomilczę troszeczkę Myślami pobłądzę w oddali I z Tobą tutaj poczekam, Aż świecy się płomień dopali. Jeszcze wspomnienie, tęsknota I słowa nie powiedziane. Tego, co kiedyś się stało Nikt zmienić nie jest już w stanie. I w każdej pustej godzinie, Każdego dnia samotności Ból serce rozdziera krwawiące, A radość już w nim nie chce gościć.

AM


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Aniołowie zabiorą Cię do raju. Byłaś najlepszą babcią, mamą, przyjaciółką, żoną, teściową, prababcią, ciocią i przyjaciółką. Jesteśmy Tobie wdzięczni za to, że byłaś zawsze obok nas. Będziesz zawsze w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju

IW


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spieszmy się kochać ludzi, gdyż tak szybko odchodzą... Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci..

Alicja I Leszek


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia