Jadwiga Dobek

This was published in the following publications on 14.01.2022:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 7 stycznia 2022 r. zasnęła w Bogu
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia

ś+p
Jadwiga Dobek

z domu Gwincińska
lat 84
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się
dnia 15 stycznia 2022 r. o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy – Jary.
Modlitwa różańcowa rozpocznie się pół godziny wcześniej.
W żalu pogrążone

Dzieci z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Cztery lata to nie jest czas, który leczy. To tylko miara ciszy, jaka zapadła po kimś, kto był stały jak mur nośny domu. Jadwiga Dobek nie potrzebowała wielkich słów ani pomników za życia – wystarczała jej obecność, konkret, porządek rzeczy. Była z tych ludzi, którzy nie robią hałasu, a gdy ich zabraknie – wszystko zaczyna skrzypieć. Pamięć o niej nie jest sentymentalna. Jest jak klucz do drzwi, których już nikt tak samo nie otworzy. Nie zabrała ze sobą recepty na życie. Zostawiła przykład. A przykład jest cięższy niż wspomnienie. Dziś nie wołamy – wróć. Dziś mówimy jasno: byłaś, znaczyłaś, jesteś pamiętana. AF

AF


5mos

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Ja


3yrs

Image chosen by user
I jeszcze chwila zadumy, Cichutko postoję przy Tobie. Wciąż czuję Twoją obecność I chcę Cię zatrzymać przy sobie. Jeszcze pomilczę troszeczkę Myślami pobłądzę w oddali I z Tobą tutaj poczekam, Aż świecy się płomień dopali. Jeszcze wspomnienie, tęsknota I słowa nie powiedziane. Tego, co kiedyś się stało Nikt zmienić nie jest już w stanie. I w każdej pustej godzinie, Każdego dnia samotności Ból serce rozdziera krwawiące, A radość już w nim nie chce gościć.

AM


4yrs

Image chosen by user
Niech Aniołowie zabiorą Cię do raju. Byłaś najlepszą babcią, mamą, przyjaciółką, żoną, teściową, prababcią, ciocią i przyjaciółką. Jesteśmy Tobie wdzięczni za to, że byłaś zawsze obok nas. Będziesz zawsze w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju

IW


4yrs

Image chosen by user
Spieszmy się kochać ludzi, gdyż tak szybko odchodzą... Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci..

Alicja I Leszek


4yrs

End of content

No more pages to load