Agnieszka Sitko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2022
Dziennik Bałtycki

„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył na Niebo”
Dnia 22 stycznia 2022 r. w wieku 94 lat odeszła

ś+p

Agnieszka Sitko

z domu Rekowska
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w sobotę, 29 stycznia 2022 r. o godz. 11.00 w bazylice św. Brygidy w Gdańsku.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
Kondukt wyruszy spod bramy głównej cmentarza około godz. 12.15.
W zawiązku z sytuacją pandemiczną prosimy o nieskładanie kondolencji.
Zamiast kwiatów prosimy o wpłatę na dowolną zbiórkę charytatywną.
Zawiadamiają pogrążeni w smutku
Mąż, Dzieci, Wnuki i Prawnuki

Plaża

Słowa otuchy i wsparcia dla
Całej Rodziny
po śmierci

ś+p

Agnieszki Sitko

składają
Ronkowscy z Gdyni.

Odpoczywaj w pokoju Mamo Chrzestna
i Przyjaciółko naszej rodziny.

Wanda i Sławomir Ronkowscy z najbliższymi

„Lecz oni ciagle przecież żywi,
Nadal wytrwale są wśród nas,
Ich dusze przy nas pozostały,
Tylko ich ciała zabrał czas”
Rok temu 22 stycznia 2022 r. odeszła do lepszego życia
ś+p
Agnieszka Sitko
z d. Rekowska
Kochana Żona, Mama, Babcia i Prababcia.
Msza Święta w 1. rocznicę śmierci zostanie odprawiona w sobotę, 21 stycznia 2023 r. o godz. 15
w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku.
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Joanna


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy Panią Agnieszkę jako osobę pogodną i ciepłą.

AiB


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia