Agnieszka Sitko

This was published in the following publications on 26.01.2022:
Dziennik Bałtycki

„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył na Niebo”
Dnia 22 stycznia 2022 r. w wieku 94 lat odeszła

ś+p

Agnieszka Sitko

z domu Rekowska
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w sobotę, 29 stycznia 2022 r. o godz. 11.00 w bazylice św. Brygidy w Gdańsku.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
Kondukt wyruszy spod bramy głównej cmentarza około godz. 12.15.
W zawiązku z sytuacją pandemiczną prosimy o nieskładanie kondolencji.
Zamiast kwiatów prosimy o wpłatę na dowolną zbiórkę charytatywną.
Zawiadamiają pogrążeni w smutku
Mąż, Dzieci, Wnuki i Prawnuki

Beach

Słowa otuchy i wsparcia dla
Całej Rodziny
po śmierci

ś+p

Agnieszki Sitko

składają
Ronkowscy z Gdyni.

Odpoczywaj w pokoju Mamo Chrzestna
i Przyjaciółko naszej rodziny.

Wanda i Sławomir Ronkowscy z najbliższymi

„Lecz oni ciagle przecież żywi,
Nadal wytrwale są wśród nas,
Ich dusze przy nas pozostały,
Tylko ich ciała zabrał czas”
Rok temu 22 stycznia 2022 r. odeszła do lepszego życia
ś+p
Agnieszka Sitko
z d. Rekowska
Kochana Żona, Mama, Babcia i Prababcia.
Msza Święta w 1. rocznicę śmierci zostanie odprawiona w sobotę, 21 stycznia 2023 r. o godz. 15
w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku.
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Joanna


4yrs

Image chosen by user
Pamiętamy Panią Agnieszkę jako osobę pogodną i ciepłą.

AiB


4yrs

End of content

No more pages to load