Teresa Taciak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2022
Głos Wielkopolski

„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna…
Patrzysz oczami pełnymi miłości w moje oczy pełne łez”

ś+p
Babciu Tereniu

dziękuję, że mnie wychowałaś,
uczyłaś i opiekowałaś się, kochałaś całym sercem
i zawsze wspierałaś ze wszystkich sił.

Kocham Cię!

Do zobaczenia…

Agnieszka

Plaża

„Kochany człowiek nigdy nie umiera.
Żyje wciąż w naszych sercach,
myślach, słowach, wspomnieniach…”

Pełna bólu, smutku i żalu zawiadamiam,
że 13 lutego 2022 r. odeszła Osoba,
której zawdzięczam więcej, niż umiem wyrazić słowami…,
za którą nigdy nie przestanę tęsknić,
której nigdy nie zapomnę
i której nigdy nie przestanę kochać…
moja najukochańsza Babunia

ś+p
Teresa Taciak

przeżyła 89 lat

Ostatnie pożegnanie rozpocznie się mszą św.
dnia 22 lutego 2022 r. o godz. 11.00
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godz. 12.00
w kaplicy na cmentarzu Górczyńskim.

W smutku pogrążona
Agnieszka z Rodziną

„Człowiek umiera, zostają wspomnienia….”

Odeszła moja kochana mama

ś+p

Teresa Taciak

z domu Walter

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
dnia 22 lutego 2022 r. o godz. 11.00
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 12.00
w kaplicy na cmentarzu Górczyńskim.

W smutku pogrążona
Córka Stefania

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać. Nazwisko i imię się zgadza, to była Pani moją wychowawczynią i nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny od I do V klasy w latach 1957-1962 .

Wiesław Wilczyński


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Jeżeli nazwisko i imię się zgadza to była Pani moją nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny w latach 1957-1962 . Super nauczycielka

Wiesław Wilczyński


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Jeżeli nazwisko i imię się zgadza to była Pani moją nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny w latach 1957-1962 .

Wiesław Wilczyński


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia