Teresa Taciak

This was published in the following publications on 18.02.2022:
Głos Wielkopolski

„Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna…
Patrzysz oczami pełnymi miłości w moje oczy pełne łez”

ś+p
Babciu Tereniu

dziękuję, że mnie wychowałaś,
uczyłaś i opiekowałaś się, kochałaś całym sercem
i zawsze wspierałaś ze wszystkich sił.

Kocham Cię!

Do zobaczenia…

Agnieszka

Beach

„Kochany człowiek nigdy nie umiera.
Żyje wciąż w naszych sercach,
myślach, słowach, wspomnieniach…”

Pełna bólu, smutku i żalu zawiadamiam,
że 13 lutego 2022 r. odeszła Osoba,
której zawdzięczam więcej, niż umiem wyrazić słowami…,
za którą nigdy nie przestanę tęsknić,
której nigdy nie zapomnę
i której nigdy nie przestanę kochać…
moja najukochańsza Babunia

ś+p
Teresa Taciak

przeżyła 89 lat

Ostatnie pożegnanie rozpocznie się mszą św.
dnia 22 lutego 2022 r. o godz. 11.00
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godz. 12.00
w kaplicy na cmentarzu Górczyńskim.

W smutku pogrążona
Agnieszka z Rodziną

„Człowiek umiera, zostają wspomnienia….”

Odeszła moja kochana mama

ś+p

Teresa Taciak

z domu Walter

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
dnia 22 lutego 2022 r. o godz. 11.00
w kościele pw. Św. Krzyża w Poznaniu.
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 12.00
w kaplicy na cmentarzu Górczyńskim.

W smutku pogrążona
Córka Stefania

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Nazwisko i imię się zgadza, to była Pani moją wychowawczynią i nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny od I do V klasy w latach 1957-1962 .

Wiesław Wilczyński


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Jeżeli nazwisko i imię się zgadza to była Pani moją nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny w latach 1957-1962 . Super nauczycielka

Wiesław Wilczyński


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Jeżeli nazwisko i imię się zgadza to była Pani moją nauczycielką w SP nr:2 ul. Marii Magdaleny w latach 1957-1962 .

Wiesław Wilczyński


4yrs

End of content

No more pages to load