Anna Siekierczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2020
Głos Wielkopolski

ś+p

Gdy umiera Matka, umiera cały świat

ś+p
Aleksandra Siekierczak

z domu Konieczna
90 lat

W dniu 7.07.2020 roku odeszła
nasza Mama, Babcia i Prababcia.

Żyła pięknie, będąc dla nas drogowskazem.
Śpij Oleńko w spokoju.

Msza św. zostanie odprawiona
w dniu 13.07.2020 roku o godz. 9.00
w kościele pw. św. Karola Boromeusza
w Poznaniu na os. Pod Lipami 100.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
tego samego dnia o godz. 11.00
na Cmentarzu Komunalnym Junikowo
w Poznaniu.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z głębokim przejęciem i zadumą nad przemijaniem przyjąłem wieść o odejściu do Domu Ojca, ukochanej Cioci Oli, siostry mojej Babci Eli. Pamiętam jej pogodny uśmiech, który niczym słońce promieniał na wszystkich dookoła, dodając otuchy i nadziei. Jej przemiła osobowość i śpiewny łagodny głos na zawsze pozostaną w mej pamięci. Teraz nastał czas, aby powiedzieć "do zobaczenia wkrótce", i podziękować za piękny przykład życia uwieńczonego prawością i sprawiedliwością charakteru jej Synów i Córek budowanego na fundamencie odwiecznych nieprzemijających wartości Wiary Chrześcijańskiej oraz polskiej tradycji. Łączę się w smutku i we wspólnych wspominkach z całą naszą rodziną.

Paweł z Zielonej Góry


5 l

Z głębokim przejęciem i zadumą nad przemijaniem przyjąłem wieść o odejściu do Domu Ojca, ukochanej Cioci Oli, siostry mojej Babci Eli. Pamiętam jej pogodny uśmiech, który niczym słońce promieniał na wszystkich dookoła, dodając otuchy i nadziei. Jej przemiła osobowość i śpiewny łagodny głos na zawsze pozostaną w mej pamięci. Teraz nastał czas, aby powiedzieć "do zobaczenia wkrótce", i podziękować za piękny przykład życia uwieńczonego prawością i sprawiedliwością charakteru jej Synów i Córek budowanego na fundamencie odwiecznych nieprzemijających wartości Wiary Chrześcijańskiej oraz polskiej tradycji. Łączę się w smutku i we wspólnych wspominkach z całą naszą rodziną. Paweł z Zielonej Góry

Paweł


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia