Anna Siekierczak

This was published in the following publications on 10.07.2020:
Głos Wielkopolski

ś+p

Gdy umiera Matka, umiera cały świat

ś+p
Aleksandra Siekierczak

z domu Konieczna
90 lat

W dniu 7.07.2020 roku odeszła
nasza Mama, Babcia i Prababcia.

Żyła pięknie, będąc dla nas drogowskazem.
Śpij Oleńko w spokoju.

Msza św. zostanie odprawiona
w dniu 13.07.2020 roku o godz. 9.00
w kościele pw. św. Karola Boromeusza
w Poznaniu na os. Pod Lipami 100.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
tego samego dnia o godz. 11.00
na Cmentarzu Komunalnym Junikowo
w Poznaniu.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Z głębokim przejęciem i zadumą nad przemijaniem przyjąłem wieść o odejściu do Domu Ojca, ukochanej Cioci Oli, siostry mojej Babci Eli. Pamiętam jej pogodny uśmiech, który niczym słońce promieniał na wszystkich dookoła, dodając otuchy i nadziei. Jej przemiła osobowość i śpiewny łagodny głos na zawsze pozostaną w mej pamięci. Teraz nastał czas, aby powiedzieć "do zobaczenia wkrótce", i podziękować za piękny przykład życia uwieńczonego prawością i sprawiedliwością charakteru jej Synów i Córek budowanego na fundamencie odwiecznych nieprzemijających wartości Wiary Chrześcijańskiej oraz polskiej tradycji. Łączę się w smutku i we wspólnych wspominkach z całą naszą rodziną.

Paweł z Zielonej Góry


5yrs

Z głębokim przejęciem i zadumą nad przemijaniem przyjąłem wieść o odejściu do Domu Ojca, ukochanej Cioci Oli, siostry mojej Babci Eli. Pamiętam jej pogodny uśmiech, który niczym słońce promieniał na wszystkich dookoła, dodając otuchy i nadziei. Jej przemiła osobowość i śpiewny łagodny głos na zawsze pozostaną w mej pamięci. Teraz nastał czas, aby powiedzieć "do zobaczenia wkrótce", i podziękować za piękny przykład życia uwieńczonego prawością i sprawiedliwością charakteru jej Synów i Córek budowanego na fundamencie odwiecznych nieprzemijających wartości Wiary Chrześcijańskiej oraz polskiej tradycji. Łączę się w smutku i we wspólnych wspominkach z całą naszą rodziną. Paweł z Zielonej Góry

Paweł


5yrs

End of content

No more pages to load