Józef Kopaczewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2020
Gazeta Lubuska

„Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite ręce,
przestało bić najdroższe serce”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 9 listopada 2020 roku odszedł od nas, w wieku 91 lat, kochany Mąż, Tata i Dziadek
Józef Kopaczewski
Pogrzeb odbędzie się w czwartek
19 listopada 2020 roku o godzinie 11:10
na Cmentarzu Komunalnym (Starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze, w kwaterze nr 137.

Msza święta w intencji Zmarłego
zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7:30
w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej
w Zielonej Górze.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za każdą łzą kryje się uśmiech wspomnień... Będzie nam Pana brakować. R.I.P.

Sąsiedzi


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będziemy pamiętać i proszę uśmiechać się do nas zza chmur. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Sąsiedzi z Dąbrówki


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"A gdy już droga zrobiła się za daleka, góra za wysoka, a oddech zbyt ciężki, objął Go Pan swoim ramieniem i rzekł: Chodź ze mną". Drogi Panie Józefie. Pańskie drugie imię brzmiało dobroć i życzliwość. Można było Pana albo lubić, albo kochać, bo piękny był z Pana Człowiek. Cieszymy się, że mogliśmy żyć w tym samym czasie i że dane nam było Pana poznać. Żegnamy Pana zasmucone. Prócz łkania naszych serc, mamy w sobie jeszcze jedną powinność: nosić Pana w naszej serdecznej pamięci. Wierzymy jednak, że jeszcze się spotkamy, po tamtej stronie drogi. Proszę nas wtedy wypatrywać... Dziękujemy za wszystko! Niech dobry Bóg da Panu niebo.

Agnieszka i Halina


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia