Józef Kopaczewski

This was published in the following publications on 14.11.2020:
Gazeta Lubuska

„Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite ręce,
przestało bić najdroższe serce”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 9 listopada 2020 roku odszedł od nas, w wieku 91 lat, kochany Mąż, Tata i Dziadek
Józef Kopaczewski
Pogrzeb odbędzie się w czwartek
19 listopada 2020 roku o godzinie 11:10
na Cmentarzu Komunalnym (Starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze, w kwaterze nr 137.

Msza święta w intencji Zmarłego
zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7:30
w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej
w Zielonej Górze.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Za każdą łzą kryje się uśmiech wspomnień... Będzie nam Pana brakować. R.I.P.

Sąsiedzi


5yrs

Image chosen by user
Zawsze będziemy pamiętać i proszę uśmiechać się do nas zza chmur. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Sąsiedzi z Dąbrówki


5yrs

Image chosen by user
"A gdy już droga zrobiła się za daleka, góra za wysoka, a oddech zbyt ciężki, objął Go Pan swoim ramieniem i rzekł: Chodź ze mną". Drogi Panie Józefie. Pańskie drugie imię brzmiało dobroć i życzliwość. Można było Pana albo lubić, albo kochać, bo piękny był z Pana Człowiek. Cieszymy się, że mogliśmy żyć w tym samym czasie i że dane nam było Pana poznać. Żegnamy Pana zasmucone. Prócz łkania naszych serc, mamy w sobie jeszcze jedną powinność: nosić Pana w naszej serdecznej pamięci. Wierzymy jednak, że jeszcze się spotkamy, po tamtej stronie drogi. Proszę nas wtedy wypatrywać... Dziękujemy za wszystko! Niech dobry Bóg da Panu niebo.

Agnieszka i Halina


5yrs

End of content

No more pages to load