Anders Erenmalm

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2021
Dziennik Bałtycki

„Odchodzimy w chwili,
kiedy moglibyśmy rozpoczynać życie...”
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...”

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 6 maja 2021 roku odszedł od nas
ukochany Mąż i Tatuś

Anders Erenmalm

Nabożeństwo pożegnalne zostanie odprawione
25 maja (wtorek) 2021 roku o godzinie 12.00
w kaplicy Cmentarza Witomińskiego,
po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty
na Fundację Torakochirurgia Gdańska/
Stowarzyszenie Gdańskiej Onkologii

36 1090 1098 0000 0001 0912 0241
13 1090 1098 0000 0001 0219 8347

Żona i Synowie

Plaża

„Jak trudno żegnać kogoś,
kto jeszcze mógł być z Nami...”

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 6 maja 2021 roku, zmarł
Anders Erenmalm

Udziałowiec Elektrobud Sp. z o.o.
(dawniej ANDREM Sp. z o.o.)

Zarząd Spółki

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Andersa Erenmalm

naszego Przyjaciela,
Człowieka nadzwyczaj serdecznego i życzliwego.

Ula, Marcus
- to żal przeogromny;
jesteśmy sercem z Wami i Całą Rodziną.

Anders na zawsze pozostanie
w naszej pamięci.

Przyjaciele z grupy osowskiej

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Nie zapalam Ci świeczek i nie odprawiam za Ciebie mszy. Wiem, że jesteś tam gdzie to oczywiste, Patrzysz na nas i Zastanawiasz się co wyprawiamy. A my staramy się tylko sobie poradzić bez Ciebie!!! Szefie i Druhu! Wspieraj nas na ile możesz i doradzaj, miejmy nadzieję na spotkanie bez trosk i kłopotów z nadzieją dla tych, którzy pozostaną. Jestem Ci wdzięczny za tyle rzeczy i takich, że nawet nie wypada tutaj wypisywać. Ty wiesz. Do zobaczenia.

Rafał


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia