Anders Erenmalm

This was published in the following publications on 14.05.2021:
Dziennik Bałtycki

„Odchodzimy w chwili,
kiedy moglibyśmy rozpoczynać życie...”
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...”

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 6 maja 2021 roku odszedł od nas
ukochany Mąż i Tatuś

Anders Erenmalm

Nabożeństwo pożegnalne zostanie odprawione
25 maja (wtorek) 2021 roku o godzinie 12.00
w kaplicy Cmentarza Witomińskiego,
po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty
na Fundację Torakochirurgia Gdańska/
Stowarzyszenie Gdańskiej Onkologii

36 1090 1098 0000 0001 0912 0241
13 1090 1098 0000 0001 0219 8347

Żona i Synowie

Beach

„Jak trudno żegnać kogoś,
kto jeszcze mógł być z Nami...”

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 6 maja 2021 roku, zmarł
Anders Erenmalm

Udziałowiec Elektrobud Sp. z o.o.
(dawniej ANDREM Sp. z o.o.)

Zarząd Spółki

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Andersa Erenmalm

naszego Przyjaciela,
Człowieka nadzwyczaj serdecznego i życzliwego.

Ula, Marcus
- to żal przeogromny;
jesteśmy sercem z Wami i Całą Rodziną.

Anders na zawsze pozostanie
w naszej pamięci.

Przyjaciele z grupy osowskiej

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Nie zapalam Ci świeczek i nie odprawiam za Ciebie mszy. Wiem, że jesteś tam gdzie to oczywiste, Patrzysz na nas i Zastanawiasz się co wyprawiamy. A my staramy się tylko sobie poradzić bez Ciebie!!! Szefie i Druhu! Wspieraj nas na ile możesz i doradzaj, miejmy nadzieję na spotkanie bez trosk i kłopotów z nadzieją dla tych, którzy pozostaną. Jestem Ci wdzięczny za tyle rzeczy i takich, że nawet nie wypada tutaj wypisywać. Ty wiesz. Do zobaczenia.

Rafał


5yrs

End of content

No more pages to load