Andrzej Purzycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2020
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2020
Nowosci
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o odejściu lekarza medycyny
Andrzeja Purzyckiego
Zasłużył się dla regionu jako organizator Kasy Chorych, długoletni dyrektor medyczny oddziału NFZ w Bydgoszczy.
Był człowiekiem przyjaznym, otwartym,
zaangażowanym w sprawy pacjentów,
prawdziwym przyjacielem
Województwa i jego mieszkańców.
Rodzinie
składamy wyrazy serdecznego współczucia
Piotr Całbecki
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
wraz
z Zarządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Elżbieta Piniewska
Przewodnicząca Sejmiku
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia