Andrzej Purzycki
This was published in the following publications on 09.10.2020:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.10.2020:
Nowosci
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o odejściu lekarza medycyny
Andrzeja Purzyckiego
Zasłużył się dla regionu jako organizator Kasy Chorych, długoletni dyrektor medyczny oddziału NFZ w Bydgoszczy.
Był człowiekiem przyjaznym, otwartym,
zaangażowanym w sprawy pacjentów,
prawdziwym przyjacielem
Województwa i jego mieszkańców.
Rodzinie
składamy wyrazy serdecznego współczucia
Piotr Całbecki
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
wraz
z Zarządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Elżbieta Piniewska
Przewodnicząca Sejmiku
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
End of content
No more pages to load