Serdecznie dziękujemy Dorocie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Gazeta Lubuska
Serdecznie dziękujemy Dorocie Kazimierczak i Anecie Fuks za troskliwą opiekę medyczną i wsparcie. Pani dyrektor i wszystkim pracownikom Gimnazjum nr 7, Księdzu Radosławowi, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu śp. JERZEGO MARCINKIEWICZA żona z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia