Serdecznie dziękujemy Dorocie
This was published in the following publications on 28.10.2009:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 28.10.2009:
Gazeta Lubuska
Serdecznie dziękujemy Dorocie Kazimierczak i Anecie Fuks za troskliwą opiekę medyczną i wsparcie. Pani dyrektor i wszystkim pracownikom Gimnazjum nr 7, Księdzu Radosławowi, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu śp. JERZEGO MARCINKIEWICZA żona z dziećmi
End of content
No more pages to load