Marek Olszewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2020
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem i żalem w poczuciu wielkiej straty, przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marka Olszewskiego
Naszego nieodżałowanego Przyjaciela, Kolegi,
Honorowego Członka i Honorowego Wiceprezesa Automobilklubu Kieleckiego,
Budowniczego Toru „KIELCE”,
wielkiego entuzjastę motoryzacji, sportów motorowych i turystyki motorowej.
Żegnając Go składamy wyrazy szczerego
współczucia i wsparcia w tych trudnych chwilach
Rodzinie i Bliskim
Członkowie, Zarząd i Pracownicy
Automobilklubu Kieleckiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia