Marek Olszewski
This was published in the following publications on 20.04.2020:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 20.04.2020:
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem i żalem w poczuciu wielkiej straty, przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marka Olszewskiego
Naszego nieodżałowanego Przyjaciela, Kolegi,
Honorowego Członka i Honorowego Wiceprezesa Automobilklubu Kieleckiego,
Budowniczego Toru „KIELCE”,
wielkiego entuzjastę motoryzacji, sportów motorowych i turystyki motorowej.
Żegnając Go składamy wyrazy szczerego
współczucia i wsparcia w tych trudnych chwilach
Rodzinie i Bliskim
Członkowie, Zarząd i Pracownicy
Automobilklubu Kieleckiego
End of content
No more pages to load