Sebastian Maćkowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2020
Głos Wielkopolski

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Z sercem pełnym bólu
zawiadamiamy, że dnia 17 maja 2020 roku
w wieku 34 lat zasnął w Bogu
Nasz Ukochany Syn i Brat

ś+p
Sebastian Maćkowiak

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
w piątek 22 maja 2020 roku o godzinie 11.00
w kościele pw. Wszystkich Świętych w Mórkowie.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

ś+p

„Musicie być mocni mocą miłości,
Która jest potężniejsza niż śmierć”
Jan Paweł II

Z głębokim smutkiem żegnamy

ś+p
Sebastiana Maćkowiaka

Współpracownika, Kolegę, Przyjaciela.

Człowieka niezwykłej dobroci, uśmiechniętego,
życzliwego ludziom, zawsze gotowego do pomocy innym.

Łączymy się w bólu
i składamy wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie Zmarłego

Zarząd oraz koleżanki i koledzy
z Wojewódzkiego Funduszu
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy... Mogę jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Proszę przyjąć ode mnie wyrazy najszczerszego współczucia. Drogi Sebastianie - Przyjacielu na zawsze pozostaniesz w moim sercu i w pamięci...Zapamiętam Ciebie jako uśmiechniętego i pełnego życia chłopaka, a zarazem skromnego i dobrego człowieka o wspaniałej duszy...pewnie się teraz uśmiechasz z góry i wesoło mkniesz w swoją podróż życia ku pięknym przygodom, bez trosk i smutków... jest mi niezmiernie przykro, że w takim dniu jak ten, odszedł prawdziwy przyjaciel...ten dzień powinnieneś spędzić, jak zawsze...w gronie ludzi, których kochasz, z rodziną i przyjaciółmi... To ogromny cios dla mnie. Ciężko mi się z tym pogodzić, że już Ciebie nie ma pośród nas...ale wierzę, że jeszcze się kiedyś spotkamy...w drodze do Raju...

Mariusz Woźniak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny, świat stracił wspaniałego człowieka

Rafał


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju...

Malwina Sobkowiak


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia