Sebastian Maćkowiak

This was published in the following publications on 20.05.2020:
Głos Wielkopolski

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Z sercem pełnym bólu
zawiadamiamy, że dnia 17 maja 2020 roku
w wieku 34 lat zasnął w Bogu
Nasz Ukochany Syn i Brat

ś+p
Sebastian Maćkowiak

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
w piątek 22 maja 2020 roku o godzinie 11.00
w kościele pw. Wszystkich Świętych w Mórkowie.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

ś+p

„Musicie być mocni mocą miłości,
Która jest potężniejsza niż śmierć”
Jan Paweł II

Z głębokim smutkiem żegnamy

ś+p
Sebastiana Maćkowiaka

Współpracownika, Kolegę, Przyjaciela.

Człowieka niezwykłej dobroci, uśmiechniętego,
życzliwego ludziom, zawsze gotowego do pomocy innym.

Łączymy się w bólu
i składamy wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie Zmarłego

Zarząd oraz koleżanki i koledzy
z Wojewódzkiego Funduszu
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy... Mogę jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Proszę przyjąć ode mnie wyrazy najszczerszego współczucia. Drogi Sebastianie - Przyjacielu na zawsze pozostaniesz w moim sercu i w pamięci...Zapamiętam Ciebie jako uśmiechniętego i pełnego życia chłopaka, a zarazem skromnego i dobrego człowieka o wspaniałej duszy...pewnie się teraz uśmiechasz z góry i wesoło mkniesz w swoją podróż życia ku pięknym przygodom, bez trosk i smutków... jest mi niezmiernie przykro, że w takim dniu jak ten, odszedł prawdziwy przyjaciel...ten dzień powinnieneś spędzić, jak zawsze...w gronie ludzi, których kochasz, z rodziną i przyjaciółmi... To ogromny cios dla mnie. Ciężko mi się z tym pogodzić, że już Ciebie nie ma pośród nas...ale wierzę, że jeszcze się kiedyś spotkamy...w drodze do Raju...

Mariusz Woźniak


6yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny, świat stracił wspaniałego człowieka

Rafał


6yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju...

Malwina Sobkowiak


6yrs

End of content

No more pages to load