Zbigniew Błażejowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2020
Dziennik Polski

Społeczność AGH w Krakowie
z głębokim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci

ś+p
Pana
Zbigniewa Błażejowskiego

Zastępcy Dyrektora administracyjnego
ds. Miasteczka Studenckiego w latach 1980-1987
Dyrektora administracyjnego AGH w latach 1987-1991
Dyrektora Biura Rektora w latach 1991-2005
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej
oraz pracownicy Biura Rektora

Plaża

ś+p

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że ze Społeczności AGH odszedł

ś+p

Zbigniew Błażejowski

wieloletni pracownik Miasteczka Studenckiego AGH
Zastępca Dyrektora Administracyjnego w latach 1980-1987
Dyrektor Administracyjny AGH w latach 1987-1991.
Całe życie zawodowe związał z AGH.
Połowę swojej kariery (lata 1970-1987)
poświęcił Miasteczku Studenckiemu,
a następnie zarządzaniu całą Uczelnią
jako jej Dyrektor Administracyjny w trudnych latach
zmian ustrojowych 1987-1991.
Następnie w latach 1991-2005 swoim bogatym doświadczeniem służył Rektorom AGH
jako główny specjalista w Biurze Rektora i jego Dyrektor. Nadawał pierwsze szlify kadrze administracyjnej AGH,
z której wiele osób do dzisiaj służy swojej Uczelni.
Zapamiętamy Go jako wymagającego Szefa,
dobrego Współpracownika i życzliwego Kolegę.

Rodzinie Śp. Zbigniewa Błażejowskiego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Kanclerz AGH
ze współpracownikami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŚPIJ SPOKOJNIE PEREŁKO...

Zosia Romanowska


2 l

Miłe wspomnienia z czasów studenckich. Mieszkałem w akademiku przy ul. Reymonta 11. Zbyszek w owym czasie był niezwykle aktywny w działalności kulturalnej wsrod braci studenckiej w Krakowie. Ja podjąłem się podobnej pracy w ramach akademika. Dawał mi porady, pomysły - owocowało to wieloma ciekawymi spotkaniami w " przewiazce" akademika, m.in. spotkanie ze Stanisławem Lemem, recital Ewy Demarczyk , Koterbskiej ...

Zbigniew Walag


2 l

Świeć Panie nad Jego duszą!

Kumple z ZSP


6 l

Żal, wielki żal... Żegnaj Perełko!

Zosia


6 l

Żegnaj Perełko. Do zobaczenia w lepszym świecie.

Zosia


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia