Zbigniew Błażejowski

This was published in the following publications on 02.06.2020:
Dziennik Polski

Społeczność AGH w Krakowie
z głębokim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci

ś+p
Pana
Zbigniewa Błażejowskiego

Zastępcy Dyrektora administracyjnego
ds. Miasteczka Studenckiego w latach 1980-1987
Dyrektora administracyjnego AGH w latach 1987-1991
Dyrektora Biura Rektora w latach 1991-2005
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej
oraz pracownicy Biura Rektora

Beach

ś+p

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że ze Społeczności AGH odszedł

ś+p

Zbigniew Błażejowski

wieloletni pracownik Miasteczka Studenckiego AGH
Zastępca Dyrektora Administracyjnego w latach 1980-1987
Dyrektor Administracyjny AGH w latach 1987-1991.
Całe życie zawodowe związał z AGH.
Połowę swojej kariery (lata 1970-1987)
poświęcił Miasteczku Studenckiemu,
a następnie zarządzaniu całą Uczelnią
jako jej Dyrektor Administracyjny w trudnych latach
zmian ustrojowych 1987-1991.
Następnie w latach 1991-2005 swoim bogatym doświadczeniem służył Rektorom AGH
jako główny specjalista w Biurze Rektora i jego Dyrektor. Nadawał pierwsze szlify kadrze administracyjnej AGH,
z której wiele osób do dzisiaj służy swojej Uczelni.
Zapamiętamy Go jako wymagającego Szefa,
dobrego Współpracownika i życzliwego Kolegę.

Rodzinie Śp. Zbigniewa Błażejowskiego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Kanclerz AGH
ze współpracownikami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
ŚPIJ SPOKOJNIE PEREŁKO...

Zosia Romanowska


2yrs

Miłe wspomnienia z czasów studenckich. Mieszkałem w akademiku przy ul. Reymonta 11. Zbyszek w owym czasie był niezwykle aktywny w działalności kulturalnej wsrod braci studenckiej w Krakowie. Ja podjąłem się podobnej pracy w ramach akademika. Dawał mi porady, pomysły - owocowało to wieloma ciekawymi spotkaniami w " przewiazce" akademika, m.in. spotkanie ze Stanisławem Lemem, recital Ewy Demarczyk , Koterbskiej ...

Zbigniew Walag


2yrs

Świeć Panie nad Jego duszą!

Kumple z ZSP


6yrs

Żal, wielki żal... Żegnaj Perełko!

Zosia


6yrs

Żegnaj Perełko. Do zobaczenia w lepszym świecie.

Zosia


6yrs

End of content

No more pages to load