Radzisław Olbrychowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2020
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2020
Dziennik Łódzki
20 lat temu 1 lutego 2000 r. zmarł
ś+p
Radzisław Olbrychowski
emerytowany dyrektor III LO im. T. Kościuszki w Łodzi.
Wychowawca, przyjaciel wielu pokoleń młodzieży, nauczycieli i współpracowników.
Człowiek nieodżałowany i Jedyny.
Przyjaciół i osoby życzliwe Jego pamięci
proszę o chwilę zadumy i wspomnienie.
Żona
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grażyna i Elżbieta z I LO
6 l
Arkadiusz Ciupiński
6 l