Radzisław Olbrychowski
This was published in the following publications on 31.01.2020:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 31.01.2020:
Dziennik Łódzki
20 lat temu 1 lutego 2000 r. zmarł
ś+p
Radzisław Olbrychowski
emerytowany dyrektor III LO im. T. Kościuszki w Łodzi.
Wychowawca, przyjaciel wielu pokoleń młodzieży, nauczycieli i współpracowników.
Człowiek nieodżałowany i Jedyny.
Przyjaciół i osoby życzliwe Jego pamięci
proszę o chwilę zadumy i wspomnienie.
Żona
End of content
No more pages to load
Grażyna i Elżbieta z I LO
6yrs
Arkadiusz Ciupiński
6yrs