Marka Sarneckiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2019
Dziennik Polski
Głęboko poruszeni żegnamy naszego Kolegę
PanaMarka Sarneckiego
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o Jego śmierci.
Wiele lat pracował w Szpitalu im. S. Żeromskiego
w Krakowie, znakomicie nim zarządzał,
gdy pełnił funkcję dyrektora.
Leczył chorych także na naszym Oddziale.
Zawsze można było liczyć na jego pomoc,
profesjonalną radę, dobre słowo.
Wspaniały człowiek i fachowiec.
Będzie nam brakować jego życzliwości i pogody ducha. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym
składa
Zespół II Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ
im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Piotr
6 mies.