Marka Sarneckiego
This was published in the following publications on 23.08.2019:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 23.08.2019:
Dziennik Polski
Głęboko poruszeni żegnamy naszego Kolegę
PanaMarka Sarneckiego
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o Jego śmierci.
Wiele lat pracował w Szpitalu im. S. Żeromskiego
w Krakowie, znakomicie nim zarządzał,
gdy pełnił funkcję dyrektora.
Leczył chorych także na naszym Oddziale.
Zawsze można było liczyć na jego pomoc,
profesjonalną radę, dobre słowo.
Wspaniały człowiek i fachowiec.
Będzie nam brakować jego życzliwości i pogody ducha. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym
składa
Zespół II Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ
im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
End of content
No more pages to load
Piotr
6mos