Stefania Zalewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2020
Gazeta Pomorska

„Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite dłonie,
przestało bić kochane serce”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 24 kwietnia 2020 roku odeszła
moja kochana Żona,
nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia

ś+p

Stefania Zalewska

lat 82
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 7 maja 2020 r.
o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Świętego Ducha.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafii Świętego Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości
oraz odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku

ś+p

Stefanię Zalewską

Księdzu Proboszczowi z parafii pw. Św. Ducha,
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom
za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak
za godną oprawę ceremonii pogrzebowej

serdeczne „Bóg zapłać”
składają
Mąż i Dzieci z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie ma takich słów, które oddałyby żal jaki czujemy po stracie bliskich i takich, które mogłaby nas w takiej chwili pocieszyć, dlatego jedynie napiszę, iż łączymy się w tym ogromnym smutku razem z Wami, oraz wiarą iż zamknęły się za nią bramy na ziemi, by mogły otworzyć się przed nią bramy niebios, gdzie nie istnieje pośpiech, ból ani smutek… Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach.

Przyjaciele z Gdyni


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia