Stefania Zalewska

This was published in the following publications on 06.05.2020:
Gazeta Pomorska

„Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite dłonie,
przestało bić kochane serce”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 24 kwietnia 2020 roku odeszła
moja kochana Żona,
nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia

ś+p

Stefania Zalewska

lat 82
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 7 maja 2020 r.
o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Świętego Ducha.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafii Świętego Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości
oraz odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku

ś+p

Stefanię Zalewską

Księdzu Proboszczowi z parafii pw. Św. Ducha,
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom
za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak
za godną oprawę ceremonii pogrzebowej

serdeczne „Bóg zapłać”
składają
Mąż i Dzieci z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nie ma takich słów, które oddałyby żal jaki czujemy po stracie bliskich i takich, które mogłaby nas w takiej chwili pocieszyć, dlatego jedynie napiszę, iż łączymy się w tym ogromnym smutku razem z Wami, oraz wiarą iż zamknęły się za nią bramy na ziemi, by mogły otworzyć się przed nią bramy niebios, gdzie nie istnieje pośpiech, ból ani smutek… Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach.

Przyjaciele z Gdyni


6yrs

End of content

No more pages to load