Stefania Pankanin - Chlebowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2019
Głos Wielkopolski

Dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Antoine de Saint-Exupéry

Pogrążeni w głębokim bólu i smutku zawiadamiamy,
że przeżywszy 101 lat,
30 maja 2019 roku zakończyła podróż życia
nasza najukochańsza Mama

ś+p
Stefania
Pankanin-Chlebowska

Dzielna i szlachetna Kobieta,
która mimo przeciwności losu,
walczyła o każdy dzień życia.

Mamo,
dziękujemy Ci, że swoim życiem ukazałaś nam,
że człowiek kocha innych dlatego,
że sam jest Miłością
i dobrze widzi się tylko sercem.

Hania i Staszek

Msza św. odprawiona zostanie
6 czerwca 2019 roku, o godz. 10.30
w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej,
przy ul. Naramowickiej 156.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się
na cmentarzu na Miłostowie,
6 czerwca 2019 roku o godz. 12.45
w kaplicy od strony ul. Warszawskiej.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Haniu, myślami jestem z Tobą, zwłaszcza w tych dniach... znam tę pustkę ...

Basia Sekretarczyk


6 l

... Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze, Że odeszli po to by żyć. I tym razem będą żyć wiecznie. ... Beata Rybotycka

B.W.


7 l

"Gdy umiera Człowiek, to tak jakby spłonęła jedna biblioteka". Powiedzieć o Waszej Dostojnej Bliskiej, że była na miarę Aleksandryjskiej, będzie zawsze Wielkim Niedopowiedzeniem. Duchem jestem zawsze z Wami.

Wojtek


7 l

Staszku i Haniu, łączę się z Wami w tym trudnym czasie. Zamówię Mszę św. o pokój wieczny dla Zmarłej. Bardzo Was pozdrawiam.

Kryst. Rybka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można odejść na zawsze, by stałe być blisko. ks.Jan Twardowski. Serdeczne wyrazy współczucia.

Grażyna Malak


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Was. Bo po prostu żal...

Jacek Szczepaniak


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Haniu, Staszku... jestem z Wami sercem i myślami w tym bolesnym czasie. Wspominam panią Stefanię i jej pyszną zupę z prawdziwych pomidorów, którą jedliśmy razem tak niedawno. To było dla mnie wyjątkowe spotkanie. Wtedy nie przypuszczałam nawet, że ostatnie. Odnajduję Waszą Mamę, w tym, co o niej napisaliście. Zapamiętam ją jako dzielną, pełną wiary w życie kobietę, która mimo tego, że los nie zawsze był dla niej łaskawy, zachowała pogodę ducha i wielką klasę. Ze smutkiem przyjęłam wiadomość, że Królowa Balu, jak o niej żartem mówiliście, odeszła...

Renata


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia