Stefania Pankanin - Chlebowska

This was published in the following publications on 04.06.2019:
Głos Wielkopolski

Dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Antoine de Saint-Exupéry

Pogrążeni w głębokim bólu i smutku zawiadamiamy,
że przeżywszy 101 lat,
30 maja 2019 roku zakończyła podróż życia
nasza najukochańsza Mama

ś+p
Stefania
Pankanin-Chlebowska

Dzielna i szlachetna Kobieta,
która mimo przeciwności losu,
walczyła o każdy dzień życia.

Mamo,
dziękujemy Ci, że swoim życiem ukazałaś nam,
że człowiek kocha innych dlatego,
że sam jest Miłością
i dobrze widzi się tylko sercem.

Hania i Staszek

Msza św. odprawiona zostanie
6 czerwca 2019 roku, o godz. 10.30
w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej,
przy ul. Naramowickiej 156.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się
na cmentarzu na Miłostowie,
6 czerwca 2019 roku o godz. 12.45
w kaplicy od strony ul. Warszawskiej.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Haniu, myślami jestem z Tobą, zwłaszcza w tych dniach... znam tę pustkę ...

Basia Sekretarczyk


6yrs

... Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze, Że odeszli po to by żyć. I tym razem będą żyć wiecznie. ... Beata Rybotycka

B.W.


7yrs

"Gdy umiera Człowiek, to tak jakby spłonęła jedna biblioteka". Powiedzieć o Waszej Dostojnej Bliskiej, że była na miarę Aleksandryjskiej, będzie zawsze Wielkim Niedopowiedzeniem. Duchem jestem zawsze z Wami.

Wojtek


7yrs

Staszku i Haniu, łączę się z Wami w tym trudnym czasie. Zamówię Mszę św. o pokój wieczny dla Zmarłej. Bardzo Was pozdrawiam.

Kryst. Rybka


7yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stałe być blisko. ks.Jan Twardowski. Serdeczne wyrazy współczucia.

Grażyna Malak


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Was. Bo po prostu żal...

Jacek Szczepaniak


7yrs

Image chosen by user
Haniu, Staszku... jestem z Wami sercem i myślami w tym bolesnym czasie. Wspominam panią Stefanię i jej pyszną zupę z prawdziwych pomidorów, którą jedliśmy razem tak niedawno. To było dla mnie wyjątkowe spotkanie. Wtedy nie przypuszczałam nawet, że ostatnie. Odnajduję Waszą Mamę, w tym, co o niej napisaliście. Zapamiętam ją jako dzielną, pełną wiary w życie kobietę, która mimo tego, że los nie zawsze był dla niej łaskawy, zachowała pogodę ducha i wielką klasę. Ze smutkiem przyjęłam wiadomość, że Królowa Balu, jak o niej żartem mówiliście, odeszła...

Renata


7yrs

End of content

No more pages to load