Czesław Kuklewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2019
Dziennik Łódzki

ś+ p Czesław Kuklewicz
1948-2019
Odszedł nasz Przyjaciel, Człowiek wielkiego serca,
lekarz z powołania, którego wspominamy ze wzruszeniem
za Jego oddanie i bezinteresowność.
Cześć Twojej pamięci,
przyjaciele z lat dzieciństwa, ze Szkoły Podstawowej nr 93
na Czerniakowie i z Liceum Stefana Batorego w Warszawie

Wielu z nas pamięta Jego wybitne zdolności w dziedzinie nauk humanistycznych , szczególnie wielki talent historyczny - a zarazem późniejszy wybór zawodu- poświęcenie się medycynie, w nielekkiej żołnierskiej służbie. " Uratować życie jednemu choćby człowiekowi to więcej niż filozoficzne rozprawy ....."- była to główna myśl Jego, której podporządkował całe swoje pracowite życie. - Czesławie !- za to Cię szanowaliśmy, Czesiu kochany, bo tak myśleliśmy o Tobie, mówiliśmy. I jeszcze Twoja głęboka miłość do Matki , która Cię wychowała na szlachetnego człowieka , bez Ojca , utraconego w latach dzieciństwa. Dziękujemy Ci za przykład człowieczeństwa, jaki po sobie zostawiłeś. Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

trudno pogodzić się z tak wielką stratą

Jurek D.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutek , żal i pustka , które trudno wyrazić słowami .

Magdalena Połubińska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” Ks. Twardowski. Będziemy pamiętali. Asia

Janina Szeląg


6 l

Za wcześnie Czesiu, jeszcze tyle dobrego mogłeś zrobić dla swoich pacjentów. Wielki smutek i żal. Jedynym pocieszeniem jest to, że udało się nam zobaczyć po 60 latach na spotkaniu klasowym.

Marta Zielinska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żal taki wielki, że odszedł Człowiek przez duże C, lekarz ratujący nam życie, przyjaciel pacjenta i bardzo mądry doradca. Nikt nie zastąpi Go dla nas. Światłość wiekuista niechaj Mu świeci.

Janusz i Janina Ziembowie


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czesiu, pozostaniesz na zawsze w mojej pamięci - koleżanka z podstawówki

Ala Węglarz-Dudkowska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czesiu za wcześnie, jeszcze tyle dobrego mogłeś zrobić dla swoich pacjentów. Wielki smutek i żal. Jedyne pocieszenie, że udało się nam zobaczyć po 60 latach na spotkaniu klasowym.

Marta


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj drogi kolego ze szkolnej ławki.

Adam Podlecki


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj drugi kolego ze szkolnej ławy.

Adam Podlecki


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia