Czesław Kuklewicz

This was published in the following publications on 21.08.2019:
Dziennik Łódzki

ś+ p Czesław Kuklewicz
1948-2019
Odszedł nasz Przyjaciel, Człowiek wielkiego serca,
lekarz z powołania, którego wspominamy ze wzruszeniem
za Jego oddanie i bezinteresowność.
Cześć Twojej pamięci,
przyjaciele z lat dzieciństwa, ze Szkoły Podstawowej nr 93
na Czerniakowie i z Liceum Stefana Batorego w Warszawie

Wielu z nas pamięta Jego wybitne zdolności w dziedzinie nauk humanistycznych , szczególnie wielki talent historyczny - a zarazem późniejszy wybór zawodu- poświęcenie się medycynie, w nielekkiej żołnierskiej służbie. " Uratować życie jednemu choćby człowiekowi to więcej niż filozoficzne rozprawy ....."- była to główna myśl Jego, której podporządkował całe swoje pracowite życie. - Czesławie !- za to Cię szanowaliśmy, Czesiu kochany, bo tak myśleliśmy o Tobie, mówiliśmy. I jeszcze Twoja głęboka miłość do Matki , która Cię wychowała na szlachetnego człowieka , bez Ojca , utraconego w latach dzieciństwa. Dziękujemy Ci za przykład człowieczeństwa, jaki po sobie zostawiłeś. Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

trudno pogodzić się z tak wielką stratą

Jurek D.


6yrs

Image chosen by user
Smutek , żal i pustka , które trudno wyrazić słowami .

Magdalena Połubińska


6yrs

Image chosen by user
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” Ks. Twardowski. Będziemy pamiętali. Asia

Janina Szeląg


6yrs

Za wcześnie Czesiu, jeszcze tyle dobrego mogłeś zrobić dla swoich pacjentów. Wielki smutek i żal. Jedynym pocieszeniem jest to, że udało się nam zobaczyć po 60 latach na spotkaniu klasowym.

Marta Zielinska


6yrs

Image chosen by user
Żal taki wielki, że odszedł Człowiek przez duże C, lekarz ratujący nam życie, przyjaciel pacjenta i bardzo mądry doradca. Nikt nie zastąpi Go dla nas. Światłość wiekuista niechaj Mu świeci.

Janusz i Janina Ziembowie


6yrs

Image chosen by user
Czesiu, pozostaniesz na zawsze w mojej pamięci - koleżanka z podstawówki

Ala Węglarz-Dudkowska


6yrs

Image chosen by user
Czesiu za wcześnie, jeszcze tyle dobrego mogłeś zrobić dla swoich pacjentów. Wielki smutek i żal. Jedyne pocieszenie, że udało się nam zobaczyć po 60 latach na spotkaniu klasowym.

Marta


6yrs

Image chosen by user
Żegnaj drogi kolego ze szkolnej ławki.

Adam Podlecki


6yrs

Image chosen by user
Żegnaj drugi kolego ze szkolnej ławy.

Adam Podlecki


6yrs

End of content

No more pages to load