Agnieszka Bem-Sztefic
This was published in the following publications on 18.11.2019:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 18.11.2019:
Nowa Trybuna Opolska
„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność”
ś+p
ś+p
Agnieszka
Bem-Sztefic
Żegnaj Kochana,
jesteś miłością mojego życia.
Zostaniesz na zawsze w moim sercu.
Do zobaczenia…
Na zawsze Twój
Grzegorz
„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 13.11.2019 r.,
przeżywszy 45 lat, odeszła od nas na zawsze
nasza ukochana Żona, Mama i Córka
ś+p
Agnieszka Bem-Sztefic
Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona
w dniu 20.11.2019 roku o godz. 12.00
w starej kaplicy cmentarnej Opole-Półwieś, po której nastąpi
odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.
Urna z prochami zostanie złożona
do grobu Rodzinnego w starej części Cmentarza.
Agnieszka kochała życie, kochała ludzi, uwielbiała być z nimi.
Chciała, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jej towarzystwie.
Miała w sobie tak wiele miłości, radości i pomysłów,
którymi tak szczodrze obdarowywała Rodzinę i Przyjaciół.
Chcielibyśmy cofnąć czas, aby spełnić
Jej wszystkie marzenia, niestety, nie jest nam to dane.
Dziękujemy Wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia,
jakie otrzymaliśmy w tych trudnych dla nas dniach.
O czym zawiadamia
pogrążona w głębokim smutku i żalu
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load
Krystyna D.
6yrs
Ewa Sz.
6yrs
Viola
6yrs
GB
6yrs
Małgorzata Krzak
6yrs
Urszula Panek
6yrs
sąsiad
6yrs