Agnieszka Bem-Sztefic

This was published in the following publications on 18.11.2019:
Nowa Trybuna Opolska

„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność”

ś+p

ś+p

Agnieszka

Bem-Sztefic

Żegnaj Kochana,
jesteś miłością mojego życia.

Zostaniesz na zawsze w moim sercu.

Do zobaczenia…

Na zawsze Twój
Grzegorz

Beach

„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 13.11.2019 r.,
przeżywszy 45 lat, odeszła od nas na zawsze
nasza ukochana Żona, Mama i Córka

ś+p

Agnieszka Bem-Sztefic

Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona
w dniu 20.11.2019 roku o godz. 12.00
w starej kaplicy cmentarnej Opole-Półwieś, po której nastąpi
odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.
Urna z prochami zostanie złożona
do grobu Rodzinnego w starej części Cmentarza.

Agnieszka kochała życie, kochała ludzi, uwielbiała być z nimi.
Chciała, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jej towarzystwie.
Miała w sobie tak wiele miłości, radości i pomysłów,
którymi tak szczodrze obdarowywała Rodzinę i Przyjaciół.
Chcielibyśmy cofnąć czas, aby spełnić
Jej wszystkie marzenia, niestety, nie jest nam to dane.
Dziękujemy Wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia,
jakie otrzymaliśmy w tych trudnych dla nas dniach.

O czym zawiadamia
pogrążona w głębokim smutku i żalu
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wciąż nie mogę uwierzyć, to takie niesprawiedliwe i niespodziewane,​smut​ne i bolesne.Za młoda i za dobra i Pan Bóg powołał ją do nieba RIP

Krystyna D.


6yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju Agnieszko.

Ewa Sz.


6yrs

Image chosen by user
Niech trafi do aniołów

Viola


6yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

GB


6yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Krzak


6yrs

Image chosen by user
R.I.P.

Urszula Panek


6yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju Agnieszko!

sąsiad


6yrs

End of content

No more pages to load