Stanisław Szabiuk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2019
Express Bydgoski

Składamy serdeczne podziękowania za opiekę nad naszym Tatusiem
Stanisławem Szablukiem

w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.
Dziękujemy całemu personelowi Kliniki
lekarzom, pielęgniarkom, personelowi obsługi,
a w szczególności dr Beacie Kościałkowskiej jako lekarzowi prowadzącemu,
za uśmiech, życzliwość, wszelką pomoc, za prowadzenie z nami profesjonalnego dialogu medycznego,
co budowało w nas nadzieję na polepszenie stanu naszego Tatusia, a jednocześnie przygotowywało nas na Jego odejście. Dziękujemy za towarzyszenie nam w ostatnich, niezmiernie trudnych i smutnych dla nas chwilach odchodzenia Tatusia. Dziękujemy za stworzenie nam niemalże domowych warunków do tego,
aby móc być i towarzyszyć Tatusiowi do końca Jego chwil.
Zachowamy ten szczególny czas w naszych sercach i pamięci.
Wyrażamy jednocześnie głęboki szacunek i uznanie dla wysokiego standardu opieki paliatywnej w tej Klinice.
Wdzięczni: córki i syn

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia