Stanisław Szabiuk
This was published in the following publications on 31.12.2019:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 31.12.2019:
Express Bydgoski
Składamy serdeczne podziękowania za opiekę nad naszym Tatusiem
Stanisławem Szablukiem
w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.
Dziękujemy całemu personelowi Kliniki
lekarzom, pielęgniarkom, personelowi obsługi,
a w szczególności dr Beacie Kościałkowskiej jako lekarzowi prowadzącemu,
za uśmiech, życzliwość, wszelką pomoc, za prowadzenie z nami profesjonalnego dialogu medycznego,
co budowało w nas nadzieję na polepszenie stanu naszego Tatusia, a jednocześnie przygotowywało nas na Jego odejście. Dziękujemy za towarzyszenie nam w ostatnich, niezmiernie trudnych i smutnych dla nas chwilach odchodzenia Tatusia. Dziękujemy za stworzenie nam niemalże domowych warunków do tego,
aby móc być i towarzyszyć Tatusiowi do końca Jego chwil.
Zachowamy ten szczególny czas w naszych sercach i pamięci.
Wyrażamy jednocześnie głęboki szacunek i uznanie dla wysokiego standardu opieki paliatywnej w tej Klinice.
Wdzięczni: córki i syn
End of content
No more pages to load