Stanisław Szabiuk

This was published in the following publications on 31.12.2019:
Express Bydgoski

Składamy serdeczne podziękowania za opiekę nad naszym Tatusiem
Stanisławem Szablukiem

w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.
Dziękujemy całemu personelowi Kliniki
lekarzom, pielęgniarkom, personelowi obsługi,
a w szczególności dr Beacie Kościałkowskiej jako lekarzowi prowadzącemu,
za uśmiech, życzliwość, wszelką pomoc, za prowadzenie z nami profesjonalnego dialogu medycznego,
co budowało w nas nadzieję na polepszenie stanu naszego Tatusia, a jednocześnie przygotowywało nas na Jego odejście. Dziękujemy za towarzyszenie nam w ostatnich, niezmiernie trudnych i smutnych dla nas chwilach odchodzenia Tatusia. Dziękujemy za stworzenie nam niemalże domowych warunków do tego,
aby móc być i towarzyszyć Tatusiowi do końca Jego chwil.
Zachowamy ten szczególny czas w naszych sercach i pamięci.
Wyrażamy jednocześnie głęboki szacunek i uznanie dla wysokiego standardu opieki paliatywnej w tej Klinice.
Wdzięczni: córki i syn

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load