Leszek Sobociński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2019
Głos Wielkopolski

Z ogromnym żalem zawiadamiamy,
że w dniu 30 maja 2019 roku zmarł
nasz Kochany Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Leszek Sobociński

lat 65

Msza św. zostanie odprawiona w dniu
6 czerwca 2019 roku o godz. 13.00
w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Międzychodzie,
ul. 17 Stycznia 71.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu po mszy św.
o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym w Międzychodzie.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 30 maja 2019 roku w wieku 65 lat
odszedł z naszego grona

ś+p
Kolega
Leszek Sobociński

Zauroczony Bieszczadami,
był członkiem naszego Stowarzyszenia
Bieszczadzka Rajska Dolina

Zarząd i członkowie SBRD

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyjacielu!Bardzo mnie zaskoczyła Twa śmierć,a przecież mieliśmy się spotkać...​umawialiś​my się!I wierzę,że choć później,ale się spotkamy.Do zobaczenia!

Jerzy z Giewartowa.


6 l

Wciąż nie możemy uwierzyć...

Danka i Wojtek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno uwierzyć, że Cię nie ma. Może stoisz teraz, jak kiedyś (pamiętasz?), przy szosie czekając na samochód i ruszasz w kolejną podróż autostopem... Do zobaczenia, Przyjacielu

Dorota (Gypsy)


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci...........

Urszula Zielezińska


7 l

Leszku...zawsze nasza PRZYJAŹŃ będzie trwała począwszy od wstawki do wojska. Spotkamy się w nowej ARMI...DZIĘKI, ŻE JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ. ..

Juliusz


7 l

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7 l

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7 l

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyjaciel na którego mogłam zawsze liczyć. Zawsze zostanie w moich myślach.

Maria Maciejewska-Piec


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Przyjacielu

TG


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały człowiek, kochający ludzi........

Urszula Zielezińska


7 l

Zawsze będziemy pamiętać.

D. W. Błochowie


7 l

Z głębokim smutkiem przyjąłem 30 maja br. wiadomość o Twoim Leszku odejściu. A nie tak dawno umawialiśmy się na przysłowiową kawę z okazji Twoich 65 urodzin. Miałeś tyle pasji, planów, Twoja radość życia zarażała innych. Żal, że we wspomnieniach o Tobie będę musiał używać teraz czasu przeszłego. Trudno będzie się przyzwyczaić. Spoczywaj w pokoju mój Przyjacielu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie......

Janusz Kuczyński


7 l

Żegnaj przyjacielu, zawsze można było na Ciebie liczyć. Pomagałeś innym sam będąc w trudnych sytuacjach życiowych. Zostaniesz w mojej pamięci jako wielki ideał do naśldowania.

Wojciech P.


7 l

Odszedł człowiek, który zawsze miał więcej czasu dla innych, niż dla samego siebie ! Dziękujemy i będziemy pamiętali !

Robert M.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Maciej Pachocki


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielka strata i żal. Do zobaczenia przyjacielu- wierzę, że jeszcze się spotkamy.

Waldek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochałeś je....Dzisiaj żegnamy Cię smutnym sercem.Na zawsze będziesz tu z nami. Spoczywaj w pokoju.

Diana z rodziną


7 l

"W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali..." Żegnaj Przyjacielu

Eugeniusz Witkowski


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tyle mieliśmy wspólnych planów...

Bratanek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyjacielu Nie umiera ten kto pozostaje na zawsze w pamięci.

Stanisław Sroczyński


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ostatnie pożegnanie

Marta Z.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
'' Zgasł płomyk życia, spłynęła z rozpaczy łza, smutek i ból dała losu gra. Otoczony przyjaźnią oraz sercem, wędrujesz gwiezdny kobiercem, do odległej i nieznajomej krainy, gdzie będziesz zbierać, za swe życie nagrody i daniny,, Zawsze pozostaniesz w moim sercu, jako wspaniały człowiek, przyjaciel. Spoczywaj w spokoju.

M.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

Ewa G.


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia