Leszek Sobociński

This was published in the following publications on 01.06.2019:
Głos Wielkopolski

Z ogromnym żalem zawiadamiamy,
że w dniu 30 maja 2019 roku zmarł
nasz Kochany Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Leszek Sobociński

lat 65

Msza św. zostanie odprawiona w dniu
6 czerwca 2019 roku o godz. 13.00
w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Międzychodzie,
ul. 17 Stycznia 71.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu po mszy św.
o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym w Międzychodzie.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 30 maja 2019 roku w wieku 65 lat
odszedł z naszego grona

ś+p
Kolega
Leszek Sobociński

Zauroczony Bieszczadami,
był członkiem naszego Stowarzyszenia
Bieszczadzka Rajska Dolina

Zarząd i członkowie SBRD

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Przyjacielu!Bardzo mnie zaskoczyła Twa śmierć,a przecież mieliśmy się spotkać...​umawialiś​my się!I wierzę,że choć później,ale się spotkamy.Do zobaczenia!

Jerzy z Giewartowa.


6yrs

Wciąż nie możemy uwierzyć...

Danka i Wojtek


6yrs

Image chosen by user
Trudno uwierzyć, że Cię nie ma. Może stoisz teraz, jak kiedyś (pamiętasz?), przy szosie czekając na samochód i ruszasz w kolejną podróż autostopem... Do zobaczenia, Przyjacielu

Dorota (Gypsy)


7yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci...........

Urszula Zielezińska


7yrs

Leszku...zawsze nasza PRZYJAŹŃ będzie trwała począwszy od wstawki do wojska. Spotkamy się w nowej ARMI...DZIĘKI, ŻE JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ. ..

Juliusz


7yrs

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7yrs

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7yrs

"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" Żegnaj Przyjacielu

Michał


7yrs

Image chosen by user
Przyjaciel na którego mogłam zawsze liczyć. Zawsze zostanie w moich myślach.

Maria Maciejewska-Piec


7yrs

Image chosen by user
Żegnaj Przyjacielu

TG


7yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek, kochający ludzi........

Urszula Zielezińska


7yrs

Zawsze będziemy pamiętać.

D. W. Błochowie


7yrs

Z głębokim smutkiem przyjąłem 30 maja br. wiadomość o Twoim Leszku odejściu. A nie tak dawno umawialiśmy się na przysłowiową kawę z okazji Twoich 65 urodzin. Miałeś tyle pasji, planów, Twoja radość życia zarażała innych. Żal, że we wspomnieniach o Tobie będę musiał używać teraz czasu przeszłego. Trudno będzie się przyzwyczaić. Spoczywaj w pokoju mój Przyjacielu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie......

Janusz Kuczyński


7yrs

Żegnaj przyjacielu, zawsze można było na Ciebie liczyć. Pomagałeś innym sam będąc w trudnych sytuacjach życiowych. Zostaniesz w mojej pamięci jako wielki ideał do naśldowania.

Wojciech P.


7yrs

Odszedł człowiek, który zawsze miał więcej czasu dla innych, niż dla samego siebie ! Dziękujemy i będziemy pamiętali !

Robert M.


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Maciej Pachocki


7yrs

Image chosen by user
Wielka strata i żal. Do zobaczenia przyjacielu- wierzę, że jeszcze się spotkamy.

Waldek


7yrs

Image chosen by user
Kochałeś je....Dzisiaj żegnamy Cię smutnym sercem.Na zawsze będziesz tu z nami. Spoczywaj w pokoju.

Diana z rodziną


7yrs

"W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali..." Żegnaj Przyjacielu

Eugeniusz Witkowski


7yrs

Image chosen by user
Tyle mieliśmy wspólnych planów...

Bratanek


7yrs

Image chosen by user
Przyjacielu Nie umiera ten kto pozostaje na zawsze w pamięci.

Stanisław Sroczyński


7yrs

Image chosen by user
Ostatnie pożegnanie

Marta Z.


7yrs

Image chosen by user
'' Zgasł płomyk życia, spłynęła z rozpaczy łza, smutek i ból dała losu gra. Otoczony przyjaźnią oraz sercem, wędrujesz gwiezdny kobiercem, do odległej i nieznajomej krainy, gdzie będziesz zbierać, za swe życie nagrody i daniny,, Zawsze pozostaniesz w moim sercu, jako wspaniały człowiek, przyjaciel. Spoczywaj w spokoju.

M.


7yrs

Image chosen by user
To niepowetowana strata

Ewa G.


7yrs

End of content

No more pages to load