Zbigniew Kowalewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2020
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 14 stycznia 2020 roku odszedł od nas
na wieczną wachtę nasz ukochany Tatuś i Dziadek

ś+p

kmdr
Zbigniew Kowalewski

Pogrzeb odbędzie się dnia 20 stycznia 2020 r.
Msza św. żałobna odbędzie się w kościele
Najświętszej Marii Panny Królowej Polski o godz. 12.00.
Wstawienie do kaplicy cmentarnej o godz. 13.00.
Wyprowadzenie do grobu o godz. 13.30,
Cmentarz Komunalny Gdynia-Witomino.
Pogrążeni w smutku Córka z wnukami

Plaża

Z głębokim żalem dzielimy się smutną wiadomością,
że w dniu 14 stycznia 2020 roku
odszedł na wieczną wartę w 87. roku życia

ś+p

hm. Zbigniew Kowalewski
W latach 1957 – 1963
organizował i pełnił z nami harcerską służbę
w Kręgu Starszoharcerskim „ZODIAK”
przy Politechnice Gdańskiej.

Był dla nas wzorem rzetelności
w Braterstwie i Służbie.

„Na jeden szlak los rzucił nas
do wspólnych przygód wplatał…”

Dziękujemy Ci, Zbyszku – „Kajtku”,
za wspólnie przeżyte chwile.

Przyjaciele
z byłego Kręgu Starszoharcerskiego „ZODIAK”

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Żegnaj wspaniały DRUHU. Byłeś jednym z najlepszych, których udało mi poznać w życiu.

Zenon Mach


5 l

źegnaj kolego,odpoczywaj w spokoju na wieki.

jan


6 l

Przez lata wspominałam Pana Zbyszka jako najlepszego druha, wprowadzał nas w arkana sztuki żeglarskiej, był najlepszy - wymagający a delikatny zarazem - składam najblizszym wyrazy głębokiego współczucia - Magda Wojcik

Magdalena Wojcik


6 l

niech odpoczywa w spokoju na wiecznej wachcie...

jan


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia