Zbigniew Kowalewski

This was published in the following publications on 17.01.2020:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 14 stycznia 2020 roku odszedł od nas
na wieczną wachtę nasz ukochany Tatuś i Dziadek

ś+p

kmdr
Zbigniew Kowalewski

Pogrzeb odbędzie się dnia 20 stycznia 2020 r.
Msza św. żałobna odbędzie się w kościele
Najświętszej Marii Panny Królowej Polski o godz. 12.00.
Wstawienie do kaplicy cmentarnej o godz. 13.00.
Wyprowadzenie do grobu o godz. 13.30,
Cmentarz Komunalny Gdynia-Witomino.
Pogrążeni w smutku Córka z wnukami

Beach

Z głębokim żalem dzielimy się smutną wiadomością,
że w dniu 14 stycznia 2020 roku
odszedł na wieczną wartę w 87. roku życia

ś+p

hm. Zbigniew Kowalewski
W latach 1957 – 1963
organizował i pełnił z nami harcerską służbę
w Kręgu Starszoharcerskim „ZODIAK”
przy Politechnice Gdańskiej.

Był dla nas wzorem rzetelności
w Braterstwie i Służbie.

„Na jeden szlak los rzucił nas
do wspólnych przygód wplatał…”

Dziękujemy Ci, Zbyszku – „Kajtku”,
za wspólnie przeżyte chwile.

Przyjaciele
z byłego Kręgu Starszoharcerskiego „ZODIAK”

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Żegnaj wspaniały DRUHU. Byłeś jednym z najlepszych, których udało mi poznać w życiu.

Zenon Mach


5yrs

źegnaj kolego,odpoczywaj w spokoju na wieki.

jan


6yrs

Przez lata wspominałam Pana Zbyszka jako najlepszego druha, wprowadzał nas w arkana sztuki żeglarskiej, był najlepszy - wymagający a delikatny zarazem - składam najblizszym wyrazy głębokiego współczucia - Magda Wojcik

Magdalena Wojcik


6yrs

niech odpoczywa w spokoju na wiecznej wachcie...

jan


6yrs

End of content

No more pages to load