Rodzinie Elżbiety Michałek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2008
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2008
Gazeta Pomorska
Ze smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Elżbiety Michałek niezapomnianej dyrektorki Gimnazjum nr 4 we Włocławku, wspaniałego pedagoga i osoby o wielkim sercu. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Eli składam wyrazy głębokiego współczucia Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki
Z głębokim smutkiem żegnam śp. Elżbietę Michałek mądrego pedagoga, wspaniałego dyrektora szkoły Sławomir Kopyść Radny Województwa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia