Rodzinie Elżbiety Michałek
This was published in the following publications on 30.12.2008:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 30.12.2008:
Gazeta Pomorska
Ze smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Elżbiety Michałek niezapomnianej dyrektorki Gimnazjum nr 4 we Włocławku, wspaniałego pedagoga i osoby o wielkim sercu. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Eli składam wyrazy głębokiego współczucia Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki
Z głębokim smutkiem żegnam śp. Elżbietę Michałek mądrego pedagoga, wspaniałego dyrektora szkoły Sławomir Kopyść Radny Województwa
End of content
No more pages to load