Michał Pawluśkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2019
Dziennik Polski

ś+p
Michał Pawluśkiewicz

Mąż, Ojciec, Brat, Przyrodnik i Leśnik, Opiekun Sikornika
przeżywszy lat 75, odszedł dnia 27 stycznia 2019 roku.

Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie
w poniedziałek, dnia 4 lutego 2019 roku o godzinie 13.40
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ulicy Powstańców,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Bardzo mi smutno. Wieczne Ci odpoczywanie...

Agnieszka Maklakiewicz


7 l

Drogi Michale zegnam Cie z bolem serca. Odpoczywaj w pokoju. Ala Bielecka

Alicja Bielecka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
żegnaj .

Wiesiek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Michał przyjacielu z pod Kopca Kościuszki -żegnam Cię.

Wiesiek


7 l

Drogi Panie Michale! Czujemy się bardzo osieroceni Twoim nagłym odejściem! Przecież tyle było jeszcze planów i projektów... Obserwując "naszych braci ptaki" przy Twoich karmnikach, niecierpliwie czekaliśmy na nadejście wiosny. To wielki zaszczyt dla nas, ze poświęcałedś nam swój czas! Dzięki Tobie czuliśmy radość z odkrywania piękna otaczającej nas natury i szacunek do historii naszej ojczyzny. Każde spotkanie z Tobą było wyjątkowe. Dziękujemy za piękne "Leśne klasy", z których często korzystamy. Dziękujemy za Twoja wytrwałą, bezinteresowną i ciężką pracę przy kształtowaniu krajobrazu Sikornika. Chodząc po Ziemi, będziemy dbać o Twoje drzewa. Patrząc w Niebo, na Twoje ptaki, będziemy modlić się za Ciebie. Idąc do "Ogrodu Kościuszki" będziemy pamiętać, żeby wnieść w kieszeni kamyk i położyć go na kopczyku, który usypałeś ku czci wielkiego polskiego bohatera. Postaramy się, żeby nie zabrakło ziarna ptakom przy ławeczce Pana Wacława. Zmówimy "Zdrowaś Mario" w Twojej intencji przystając przy figurce Matki Bożej. Będzie nam bardzo, bardzo brakować naszych spotkań w Sikorniku! Pełni wdzięczności, Twoi przyjaciele z Edukacji Domowej: Ola, Kuba, Franek, Róża, Antek i Staś

Aleksandra Chlebny-Harabasz


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia