Michał Pawluśkiewicz

This was published in the following publications on 01.02.2019:
Dziennik Polski

ś+p
Michał Pawluśkiewicz

Mąż, Ojciec, Brat, Przyrodnik i Leśnik, Opiekun Sikornika
przeżywszy lat 75, odszedł dnia 27 stycznia 2019 roku.

Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie
w poniedziałek, dnia 4 lutego 2019 roku o godzinie 13.40
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ulicy Powstańców,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w smutku

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Bardzo mi smutno. Wieczne Ci odpoczywanie...

Agnieszka Maklakiewicz


7yrs

Drogi Michale zegnam Cie z bolem serca. Odpoczywaj w pokoju. Ala Bielecka

Alicja Bielecka


7yrs

Image chosen by user
żegnaj .

Wiesiek


7yrs

Image chosen by user
Michał przyjacielu z pod Kopca Kościuszki -żegnam Cię.

Wiesiek


7yrs

Drogi Panie Michale! Czujemy się bardzo osieroceni Twoim nagłym odejściem! Przecież tyle było jeszcze planów i projektów... Obserwując "naszych braci ptaki" przy Twoich karmnikach, niecierpliwie czekaliśmy na nadejście wiosny. To wielki zaszczyt dla nas, ze poświęcałedś nam swój czas! Dzięki Tobie czuliśmy radość z odkrywania piękna otaczającej nas natury i szacunek do historii naszej ojczyzny. Każde spotkanie z Tobą było wyjątkowe. Dziękujemy za piękne "Leśne klasy", z których często korzystamy. Dziękujemy za Twoja wytrwałą, bezinteresowną i ciężką pracę przy kształtowaniu krajobrazu Sikornika. Chodząc po Ziemi, będziemy dbać o Twoje drzewa. Patrząc w Niebo, na Twoje ptaki, będziemy modlić się za Ciebie. Idąc do "Ogrodu Kościuszki" będziemy pamiętać, żeby wnieść w kieszeni kamyk i położyć go na kopczyku, który usypałeś ku czci wielkiego polskiego bohatera. Postaramy się, żeby nie zabrakło ziarna ptakom przy ławeczce Pana Wacława. Zmówimy "Zdrowaś Mario" w Twojej intencji przystając przy figurce Matki Bożej. Będzie nam bardzo, bardzo brakować naszych spotkań w Sikorniku! Pełni wdzięczności, Twoi przyjaciele z Edukacji Domowej: Ola, Kuba, Franek, Róża, Antek i Staś

Aleksandra Chlebny-Harabasz


7yrs

End of content

No more pages to load