Hanna Trochimczuk-Fidut

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2018
Gazeta Wrocławska

Z wielkim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci

ś+p

Hanny Trochimczuk-Fidut

wielkiej postaci, przewodniczącej
Regionalnego Sekretariatu Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” - Dolny Śląsk,
która za swoje zasługi została odznaczona
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Rodzinie i Najbliższym
składam
wyrazy głębokiego współczucia.

Poseł na Sejm RP
Mirosława Stachowiak-Różecka

Plaża

Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem
przyjęliśmy wiadomość,
że 4 czerwca 2018 roku odeszła do wieczności
nasza Koleżanka

ś+p
Hanna
Trochimczuk-Fidut

Przewodnicząca Regionalnej Sekcji Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk.
Opuściła nas wspaniała Osoba, dobry Człowiek,
szczera, serdeczna i życzliwa, spiesząca zawsze z pomocą tym, którzy tej pomocy potrzebowali.
Haniu! Będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
Pozostaniesz w naszej pamięci i modlitwie.

Wyrazy otuchy i pocieszenia

Rodzinie

składa

Regionalna Sekcja Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
ks. Jan Twardowski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Hanny
Trochimczuk-Fidut

Żegnamy zasłużoną działaczkę NSZZ „Solidarność”, wspaniałego człowieka o wielkim sercu.

Rodzinie i wszystkim Bliskim Jej sercu
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Paweł Wróblewski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
oraz Radni Województwa Dolnośląskiego

Z wielkim żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci
Przewodniczącej Regionalnej Sekcji Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk

ś+p
Hanny
Trochimczuk-Fidut

Zmarła 4 czerwca 2018 roku.

Hania, mimo ciężkiej choroby,
do końca była czynnym związkowcem,
osobą zaangażowaną w sprawy ludzi pracy.
Zawsze można było liczyć na Jej pomoc.
Pozostanie w naszej pamięci
jako nieustępliwa orędowniczka
interesów służby zdrowia.

Rodzinie i Bliskim Hanny
składamy
szczere wyrazy współczucia i żalu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w czwartek 7 czerwca o godz. 14.00.
Rozpocznie je msza św.
w kaplicy Cmentarza Komunalnego Osobowice,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce spoczynku.

Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk
NSZZ „Solidarność” Kazimierz Kimso

„Gwiazdy rodzą się i umierają,
ale zawsze świecą na nieboskłonie”
Przepełnieni głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 4 czerwca 2018 roku odeszła od nas na zawsze
ukochana, jedyna, niezwykła i niezastąpiona
Mama i Babcia

ś+p

Hanna
Trochimczuk-Fidut

urodzona w Warszawie 14.03.1936 roku

Żegnamy kobietę mądrą i piękną, kobietę - wojownika, dobrego człowieka, który tak wiele uczynił
dla nas i dla innych.

Msza św. za spokój Jej duszy będzie odprawiona w kaplicy cmentarza Osobowickiego 7.06.2018 r. o godzinie 14:00.

Córka Małgorzata z mężem, wnuczka Ewa,
wnukowie Jeremi i Miłosz z żonami.

Pokój Jej Duszy

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia