Hanna Trochimczuk-Fidut
This was published in the following publications on 06.06.2018:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 06.06.2018:
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci
ś+p
Hanny Trochimczuk-Fidut
wielkiej postaci, przewodniczącej
Regionalnego Sekretariatu Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” - Dolny Śląsk,
która za swoje zasługi została odznaczona
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Rodzinie i Najbliższym
składam
wyrazy głębokiego współczucia.
Poseł na Sejm RP
Mirosława Stachowiak-Różecka
Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem
przyjęliśmy wiadomość,
że 4 czerwca 2018 roku odeszła do wieczności
nasza Koleżanka
ś+p
Hanna
Trochimczuk-Fidut
Przewodnicząca Regionalnej Sekcji Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk.
Opuściła nas wspaniała Osoba, dobry Człowiek,
szczera, serdeczna i życzliwa, spiesząca zawsze z pomocą tym, którzy tej pomocy potrzebowali.
Haniu! Będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
Pozostaniesz w naszej pamięci i modlitwie.
Wyrazy otuchy i pocieszenia
Rodzinie
składa
Regionalna Sekcja Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
ks. Jan Twardowski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Hanny
Trochimczuk-Fidut
Żegnamy zasłużoną działaczkę NSZZ „Solidarność”, wspaniałego człowieka o wielkim sercu.
Rodzinie i wszystkim Bliskim Jej sercu
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Paweł Wróblewski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
oraz Radni Województwa Dolnośląskiego
Z wielkim żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci
Przewodniczącej Regionalnej Sekcji Ochrony Zdrowia
NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk
ś+p
Hanny
Trochimczuk-Fidut
Zmarła 4 czerwca 2018 roku.
Hania, mimo ciężkiej choroby,
do końca była czynnym związkowcem,
osobą zaangażowaną w sprawy ludzi pracy.
Zawsze można było liczyć na Jej pomoc.
Pozostanie w naszej pamięci
jako nieustępliwa orędowniczka
interesów służby zdrowia.
Rodzinie i Bliskim Hanny
składamy
szczere wyrazy współczucia i żalu.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w czwartek 7 czerwca o godz. 14.00.
Rozpocznie je msza św.
w kaplicy Cmentarza Komunalnego Osobowice,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce spoczynku.
Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk
NSZZ „Solidarność” Kazimierz Kimso
„Gwiazdy rodzą się i umierają,
ale zawsze świecą na nieboskłonie”
Przepełnieni głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że 4 czerwca 2018 roku odeszła od nas na zawsze
ukochana, jedyna, niezwykła i niezastąpiona
Mama i Babcia
ś+p
Hanna
Trochimczuk-Fidut
urodzona w Warszawie 14.03.1936 roku
Żegnamy kobietę mądrą i piękną, kobietę - wojownika, dobrego człowieka, który tak wiele uczynił
dla nas i dla innych.
Msza św. za spokój Jej duszy będzie odprawiona w kaplicy cmentarza Osobowickiego 7.06.2018 r. o godzinie 14:00.
Córka Małgorzata z mężem, wnuczka Ewa,
wnukowie Jeremi i Miłosz z żonami.
Pokój Jej Duszy
End of content
No more pages to load