Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2018
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2018
Nowosci
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
dr. Stanisława Izdebskiego
Wieloletniego Ordynatora Oddziału III Psychiatrycznego Żeńskiego Wojewódzkiego Ośrodka
Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu.
Był wspaniałym lekarzem o nieskazitelnej opinii,
oddanym swojej pracy, wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.
Zapamiętamy go jako dobrego przyjaciela i człowieka
o wielkim, otwartym sercu.
Rodzinie i bliskim
wyrazy współczucia
składają:
Dyrekcja oraz pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia