Z wielkim
This was published in the following publications on 23.07.2018:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.07.2018:
Nowosci
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
dr. Stanisława Izdebskiego
Wieloletniego Ordynatora Oddziału III Psychiatrycznego Żeńskiego Wojewódzkiego Ośrodka
Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu.
Był wspaniałym lekarzem o nieskazitelnej opinii,
oddanym swojej pracy, wzorem dla kilku pokoleń lekarzy.
Zapamiętamy go jako dobrego przyjaciela i człowieka
o wielkim, otwartym sercu.
Rodzinie i bliskim
wyrazy współczucia
składają:
Dyrekcja oraz pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
End of content
No more pages to load