Wojciech Stankiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2019
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 13 stycznia 2019 roku zmarł

ś+p
Wojciech Stankiewicz

lekarz psychiatra
lat 82

Msza św. żałobna zostanie odprawiona
17.01.2019 r. o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej
na Cmentarzu Witomińskim w Gdyni.
Uroczystości pogrzebowe odbędę się
tego samego dnia zaraz po mszy świętej
na tutejszym cmentarzu.

Pogrążeni w smutku
Córki i Wnuki

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dopiero się dowiedziałam. Bardzo smutna wiadomosc. Łzy płyną po policzkach.Wspaniały człowiek i lekarz. Na zawsze zapamiętam jego słowa, które są życiową motywacją. Człowiek niezastąpiony. Mam nadzieję, że przekazał komuś swoją wiedzę, bo mało jest tak wyjątkowych lekarzy.

Kamils


6 l

Lekarzowi zawdzięczam możliwość normalnego życia. Bardzo mi pomógł.

Wdzięczny pacjent


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tylko dzięki Panu wiodę normalne życie Spoczywaj w pokoju

Wdzięczna pacjentka


7 l

Gdzie na Witominie jest grób? Jeśli dobrze pamiętam, córki mieszkają poza Trójmiastem, a ja bywam na cmentarzu na Witominie... Wyrazy współczucia dla rodziny. Pan dr był wyjątkowo życzliwym i empatycznym człowiekiem. Będę zawsze wdzięczna za okazane mi, w trudnych chwilach, ciepło i życzliwość.

Amw


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Pacjentka


7 l

Smutna wiadomość

Wdzięczna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo Pana brak, jako człowieka i lekarza.Odpoczywaj w pokoju.

rodzina pacjentki


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Wdzięczna pacjentka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Człowiek wielkiej klasy i serca. Niech spoczywa w pokoju.

Beata


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

M. B.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie doktorze...czuję się tak jakbym stracił członka rodziny ! Jeszcze w Grudniu byłem u Pana na wizycie. Mówił Pan, że wolnego nie planuje, może pojedzie Pan do córki na święta... życzyłem Panu wesołych świąt i dużo zdrowia. Niestety los okazał się okrutny. Nie wiem co pocznę dalej, bo był Pan moją ostoją. pomógł mi Pan w najtrudniejszych momentach mojego życia. Byłem u Pana 7 stycznia... domofon milczał i wtedy pomyślałem , że stało się pewnie coś złego tak jak w zeszłym roku, ale nie myślałem, że aż tak złego. Trudno opanować łzy. Na zawsze zostanie Pan w moim sercu, a opowieści o wielomiesięcznych rejsach, które Pan odbył zostaną dla mnie na zawsze. Był Pan dobrym człowiekiem pełnym empatii i tak Pana zapamiętam. Droga rodzino najszczersze wyrazy współczucia dla Was... [*]

wdzięczny


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromna strata. Dziś się dowiedziałem z klepsydry wywieszonej na ul. Świętojańskiej. Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił. Wiele razy mi Pan pomógł. Jest mi strasznie przykro. Świeć Panie nad Jego duszą. To był cudowny człowiek i lekarz. :(

pacjent


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia